МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Штучний інтелект та можливості для реалізації в цій прогресивній сфері вивчали студенти МЕГУ

Сьогодні на факультет кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завітала Branch Manager компанії Mindy Support та стейкголдер Вікторія Жовтобрюх. Студенти різних курсів долучилися до практичного тренінгу на тему «Штучний інтелект та машинне навчання як новий підхід до ефективного бізнесу».

Особлива увага приділялася тому, що глобальні та новітні технології, автоматизовані процеси та інфраструктури, розробка інновацій та штучного інтелекту, це кінцевий результат зусиль спеціалістів з обробки зображень. А отже й можливостей для реалізації себе в цій галузі є безліч.

В ході заходу було проведено «розумові» ігри та практичні заняття з пристроями, що реагують на силу та потужність мислення «Mind flex». Це дозволило студентам та викладачам випробувати себе у новому й незвичному амплуа.