Shuttle Time – навчально-практичний семінар з бадмінтону.

Федерація бадмінтону України за підтримки Європейської федерації бадмінтону та Міністерства освіти і науки України започаткувала проведення навчально-практичних семінарів з метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів та викладачів фізичного виховання та подальшого впровадження варіативного модуля «Бадмінтон».

Завдяки міжнародній програмі Shuttle Time було підготовлено більше 30 тренерів-тьюторів з бадмінтону, які продовжують навчати вчителів та викладачів з фізичного виховання в кожній з областей України.

14 березня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ім. В. І. Завацького МЕГУ відбудеться перший семінар з бадмінтону в Рівненській області за міжнародною програмою Shuttle Time. Вчителі та викладачі з усіх куточків Рівненщини познайомляться з історією цієї спортивної гри, її правилами та інвентарем, що використовується в начальному процесі. Окрім цього в практичній частині семінару кожен учасник вивчить та відтворить всі етапи підготовки відповідно до плану уроків з бадмінтону, які представлені в методичних посібниках. Такі посібники, як і сертифікати міжнародного зразка про успішне завершення навчання, отримають всі учасники семінару.

Таким чином Рівненщина стане ще однією областю, яка увійде до міжнародної програми розвитку бадмінтону Shuttle Time.