МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Службовці Управління Державної міграційної служби України в Рівненській прослухали лекцію декана юридичного факультету МЕГУ

Антикорупційний семінар для службовців Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області організував Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

В рамках семінару лекцію на тему «Міжнародна теорія і практика антикорупційної політики» прочитав декан факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука, професор Андрій Матвійчук.

Тема лекції, яку запропонували керівники Центру для своїх слухачів відповідно до затвердженої професійної програми, була присвячена актуальним питанням антикорупційної політики, зокрема феномену корупції з правової, політичної та економічної точки зору. Окрема увага була присвячена міжнародним практикам профілактики корупції та проблемам залучення відповідного досвіду в Україні. Порушені проблемні питання викликали у слухачів значний інтерес та стали предметом жвавого обговорення.

За підсумками занять було вирішено вказану тему включати у професійні програми перепідготовки і інших держслужбовців, а співпрацю між юридичним факультетом Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С.Дем’янчука та Центром продовжити і надалі.