МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Службовці Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області прослухали лекції декана юридичного факультету МЕГУ

У Рівному відбулась чергова сесія традиційних курсів, які організував Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Цього разу у курсах брали участь службовці Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області. На запрошення Центру для учасників курсів лекції на тему «Міжнародна теорія і практика антикорупційної політики» та «Актуальні проблеми захисту персональних даних» прочитав декан факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука, професор Андрій Матвійчук. Порушені проблемні питання викликали у слухачів значний інтерес та стали предметом обговорення.

За підсумками занять та після анкетування слухачів курсів було вирішено вказані теми включати у професійні програми перепідготовки і інших держслужбовців, а також продовжити і надалі співпрацю між юридичним факультетом Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука та Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

YouTube