МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Спадкоємиці серпанкових традицій

студентки групи ПДО-15 педагогічного факультету на практичному занятті з “Декоративного мистецтва з методикою навчання”. 13 березня 2019 року майбутні вихователі закладів дошкільної освіти, студентки групи ПДО-15 відвідали відділ етнографії рівненського обласного краєзнавчого музею з метою дослідження типології народного декоративно-ужиткового мистецтва рідного краю.

Завідувачка відділу етнографії Алла Українець познайомила студенток з народними ремеслами Рівненщини, розкрила традиції ткацтва, вишивки, соломоплетіння, обробки дерева, шкіри, глини на території Волині та Полісся.

Упровадження технологій музейної педагогіки на основі міждисциплінарного та поліхудожнього підходів сприяють формуванню національної свідомості, художнього світогляду та творчих якостей майбутніх педагогів дошкілля.