МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

СПІЛЬНІ ЗАХОДИ ІСТОРИКО-ФІЛОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДО 115-Ї РІЧНИЦІ від дня народження Гомера української прози XX століття УЛАСА САМЧУКА

З Рівненською обласною науковою універсальною бібліотекою

19 лютого 2020 р. проведено літературні читання «Художній літопис української історії: роман «Волинь» Уласа Самчука». На читаннях виступила доцент Овдійчук Л. М. і розповіла про власне сприйняття цього твору, а також про вивчення «Волині» у закладах вищої та середньої освіти через проблеми села початку XX через образи Матвія та Володьки Довбенків.

З Кременецькою гімназією імені Уласа Самчука

26 лютого 2020 року у приміщенні Кременецької гімназії відбувся круглий стіл «Жив і творив із вірою в майбутнє», у роботі якого взяли участь викладачі та студенти історико-філологічного факультету МЕГУ. Зокрема, з доповіддю про публіцистику У. Самчука виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри історії МЕГУ Снігур А. А., було презентовано найновішу книгу А. Жив’юка, відомого дослідника творчої спадщини письменника і громадського діяча «Улас Самчук. Репортажі з Карпатської України». Студентка магістратури спеціальності Українська мова та література Іванна Додчук продемонструвала презентацію «Улас Самчук як особистість», розкрила чинники, які сформували індивідуальність цього видатного митця і непересічної людини.

Ці заходи – не тільки пошанування вдатного земляка, а й формування культурної та історичної пам’яті молодого покоління.

YouTube