МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Спільний захід історико-філологічного факультету та обласної наукової універсальної бібліотеки до 140-річчя від дня народження Володимира Винниченка

Літературно-мистецька імпреза, на якій вшанували видатного прозаїка, модерного драматурга, художника, відомого політичного діяча Володимира Винниченка,  відбулася у приміщенні РОНУБ 27 вересня 2020 р.

Доцент кафедри української мови та літератури Овдійчук Л. М. продемонструвала мультимедійну презентацію «Володимир Винниченко як особистість» і розповіла про важливі чинники, які сформували таку видатну непересічну талановиту особистість.

Працівниця наукової бібліотеки Наталія Васюк продемонструвала цікавий відеофільм про основні віхи життя і творчості митця, ознайомила з виставкою творів, які наявні у фондах бібліотеки. Цікавим та емоційним був виступ Галини Цьомик, заслуженої артистки Рівненського обласного музично-драматичного театру про роботу над сценічним втіленням п’єси «Закон» та аншлаговий спектакль. Активними слухачами на заході були студенти другого курсу історико-філологічного факультету, майбутні вчителі української мови та літератури.