МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

СПІВПРАЦЯ З ПАРКОМ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

Уже протягом тривалого часу кафедра географії і туризму плідно співпрацює з парком сімейного відпочинку "Ремельський" щодо надання наукового супроводу його проектування та розвитку в напрямку екологічної освіти, популяризації здорового способу життя і проведення змістовного  дозвілля. Ось і цього разу на спільній зустрічі з керівництвом велопарку декан природничо-географічного факультету МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука

Андрій Калько та к.е.н., доцент кафедри Тетяна Глушкова, зокрема, розповіли про те, що наявні природно-антропогенні ресурси парку активно використовуються студентами і викладачами як база для наукової роботи та практик, проведення відкритих занять та екскурсій, здійснення маркетингових досліджень та еколого-туристичних заходів тощо. Лісовий масив "Ремельський" знаходиться усього за 10 км від м. Рівного, поблизу с. Ремель Новоукараїнської сільської ради, що суттєво спрощує його > освітньо-наукове та, що саме головне, - оздоровче використання!