МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Спортивно-оздоровчий захід провів випускник МЕГУ

На базі рівненської ЗОШ 23 відбувся спортивно-оздоровчий захід “Дзюдо – олімпійський вид спорту”. Ініціатором такої події став магістр факультету здоров’я, фізичної культури та спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, керівник секції з боротьби дзюдо Ігор Кот.
Участь у заході взяли чемпіони міжнародних та всеукраїнських турнірів, які займаються цим видом спорту впродовж 8-9 років. Вікова категорія учнів керівника секції коливається від 4 до 15 років. Навчання відбувається за методикою Міжнародної програми Федерації Дзюдо. Ігор Кот запевняє, що неабияк пишається своїми учнями, та прагне аби було більше фінансування та підтримки на їхнє оздоровлення, форуми, та кімоно.
Наприкінці заходу, учні також представили усі свої нагороди та досягнення, яких у кожного виявилося чимало.
YouTube