Студент МЕГУ посів високе місце у турнірі NICE CUP у польському місті Кросно

Студент 3 курсу факультету здоров'я, фізичної культури і спорту,зо навчається за спеціальністю 014 Середня освіта.Фізична культура, Левішин Марко, вчора 10.06.2021 року стартував у 3-му раунді турніру NICE CUP у польському місті Кросно та здобув перше місце.
До участі у змаганнях допущено одразу 24 спортсмени, які розділені на дві півфінальні групи.
По двоє кращих з кожної із підгруп розіграли між собою призові нагороди. У попередньому раунді змагань 20-річний рівнянин посів високе 7-ме місце. Сьогоднішні змагання є першими у черговому 10-денному турне українського майстра гаревої доріжки.
Факультет здоров'я, фізичної культури і спорту щиро вітає спортсмена та бажає подальших перемог!!
#факультет_ЗФКіС_МЕГУ