Учням Дубенської ЗОШ №6 викладачі факультету журналістики МЕГУ дали майстер-клас із зйомок соціальної реклами

В рамках співпраці між факультетом журналістики МЕГУ та Дубенською  ЗОШ № 6, викладачі факультету Вікторія Золяк та Андрій Смусь дали майстер-клас для школярів-старшокласників зі зйомок соціальної реклами.

Старшокласники під керівництвом доцента кафедри Андрія Смуся мали змогу в режимі онлайн попрацювати над підготовкою телевізійного сценарію та зйомками рекламного ролика на тему «Захисти власне життя! Збережи майбутнє!».

«З метою створення належних умов для формування основ здорового способу життя, протидії поширенню шкідливих звичок, з 4 листопада по 4 грудня Дубенська міська рада оголосила конкурс соціальної реклами. Разом із  старшокласниками ЗОШ № 6 ми плануємо взяти участь у цьому конкурсі і вже готуємо відеоролик. Співпраця між факультетом журналістики  та Дубенською ЗОШ № 6 триває і я впевнений, що у її результаті ми отримаємо майбутніх  висококласних працівників медійної сфери, » -  наголосив Андрій Смусь.