МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентам факультету журналістики провели екскурсію у Рівненській обласній науковій бібліотеці

Студенти першого та другого курсу факультету журналістики завітали до Рівненської обласної наукової бібліотеки. Захід відбувся у вигляді екскурсії.

 

Спочатку гостям прочитали коротку лекцію з історії бібліотеки, де наголошувалося, зокрема, про заснування у 1940році та нелегкий період розвитку. Як зазначила пані екскурсовод, бібліотека в той період не мала постійної будівлі для свого повного функціонування.

Далі студентам продемонстрували виставку “Новорічні мотиви у світовому живописі”, де можна було переглянути роботи художників з усього світу. Також всіх присутніх запросили брати участь у культурно-масовому житті закладу, зокрема, відвідувати гуртки для вивчення іноземних мов, танго, гри на фортепіано, та комп`ютерних технологій.

Після того, студенти мали змогу побачити сучасні 3D технології, такі як 3Dпринтер та 3Dручка. Працівники бібліотеки також показали цікавий винахід під назвою “Куб Грушевського”, який допомагає вивчати азбуку Брайля для незрячих осіб.

Головними експонатами Рівненської обласної наукової бібліотеки були стародруки, найдавнішим з яких вважалося видання Платона 1896 року. Кінцевою метою була виставка унікальних євангеліє та літописів, зокрема “Острозький літописець” та “Нобелівське євангеліє”. Присутнім також розповіли про конкурси, які проходять у межах бібліотеки. Наприкінці екскурсії всі охочі змогли безкоштовно записатися на гуртки та отримати квиток читача.

YouTube