МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентам МЕГУ провели лекцію на тему “Ґендер і конкурентноспроможність особистості”

18 квітня 2019 року  відбулась лекція доц. Мороз Оксани Іванівни за участі студентів  1,2,3 та 4 курсів – майбутніх бакалаврів-психологів   на тему “Ґендер і конкурентноспроможність особистості”.

Основна мета лекції: виявити основні гендерні відмінності та проаналізувати  їх вплив на самореалізацію особистості, а також визначити особливості рольової соціалізації та формування гендерної ідентичності, дослідити поняття маскулінність, фемінність та андрогінність, а також сучасні гендерні стереотипи та їх вплив на формування сучасної конкурентноспроможної особистості.

Свої погляди на актуальні проблеми ґендерної психології виклали в авторських індивідуально-творчих проектах студенти 2 курсу денної форми навчання спеціальності «Психологія».

YouTube