Студентам пропонують пройти літню практику та стажування за кордоном

Керівники компанії Calipso tour Еркан Чавуш та Profi Jobs Руслана Жовтані провели зустріч по стажуванню за кордоном для студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. Під час обговорення присутні отримали вичерпну інформацію про умови реєстрації на стажування та літню практику, терміни та умови своїх майбутніх обов`язків.

Цьогоріч студенти можуть відпочити та попрацювати у Болгарії, Словаччині, Іспанії, Туреччині, Чехії та на Кіпрі. Є можливість спробувати себе у ролі спортивного або дитячого аніматора, хостес, трансферного гіда, або ж стати працівником СПА.

Пропозиції діють до кінця навчального року, а скористатися ними можуть студенти усіх факультетів.