МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти факультету журналістики працювали з прес-офіцером Віктором Шубецом та Ольгою Мітчук

Прес-офіцер Міністерства борони України в Рівненській області Віктор Шубец зустрівся зі студентами факультету журналістики та в рамках дуальної лекції із Ольгою Мітчук поділився секретами майстерності. Головною темою зустрічі стало введення воєнного стану та особливостей роботи з інформацією для громадян та журналістів.

Військовий наголосив на тому, що жителі Рівненщини можуть настільки вагомо не відчувати глобальних змін, але неодмінно повинні бути до них готові. Окремо зачепили питання мобілізації та умови перетину кордону.

Також студентів цікавили особливості співпраці прес-служб офіційних установ у Рівному та області із військовими підрозділами, керівним складом та прес-офіцерами.

YouTube