МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

СТУДЕНТИ-ГЕОГРАФИ В КЛУБІ «СПІВРОЗМОВНИК»

В рамках святкування 25-річного ювілею Університету імені академіка

Степана Дем’янчука у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся захід присвячений Всесвітньому дню туризму.

Подорож – це завжди цікаво, це можливість побачити та познайомитися з новими країнами, містами та їхніми історичними пам’ятками.

З цієї нагоди літературний клуб «Співрозмовник» запросив на вечір-гід молодь Рівного.

Ведуча вечору Васюк Наталія розповіла про історію виникнення свята, розвиток туризму в Україні та про унікальну особистість Томаса Кука.

Глушкова Тетяна – кандидат економічних наук, доцент нашого університету зацікавила повідомленням про популярні тренди сучасного міжнародного туризму.

Були представлені інноваційні проекти від Лідії Малишевої та Наталії Войтович щодо відкриття сайту для туристів http://rivne.travel/ та організацію екскурсій вулицями Рівного.

Молодь із захопленням сприйняла можливість бути активними учасниками літературного клубу «Співрозмовник».

YouTube