Студенти і викладачі МЕГУ взяли участь у мистецькому заході «Хвилина таланту»

У форматі вільного спілкування 28 листопада 2019 року в ЗОШ № 8 був проведений захід «Хвилина таланту». У  читальному  залі шкільної бібліотеки зібралися учителі, учні ЗОШ № 8, учениця 9-го класу РУГ Вікторія Миронюк, студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету, декан історико-філологічного факультету, доктор педагогічних наук Таміла Груба та кандидат філологічних наук, доцент Валентина Миронюк.

Старшокласники і студенти обмінювалися думками щодо того, наскільки важливо в житті мати захоплення і реалізовувати себе в ньому.

Миронюк Вікторія (учениця 9 класу) представила картинну галерею і розповіла про своє захоплення живописом.

Студентка 3-го курсу ВПНЗ «МЕГУ» Інна Сиротюк захопила присутніх розповіддю про виготовлення виробів із кукурудзяних початків.

Учениці 10-го класу Добринчук Анастасія і Робчинська Уляна  поділилися думками про постановку написаного ними твору на малій сцені Рівненського драматичного театру.

Учні 8-го класу Костюк Артем, Костюк Ольга, Загурська Анастасія запропонували присутнім поринути у світ танцю.