МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти Інституту педагогічної освіти переглянули фільм під відкритим небом

До Дня українського кіно студентський парламент Інституту педагогічної освіти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» провів показ фільму «Незламна» під відкритим небом.

Історико-драматичний фільм режисера Сергія Мокрицького розповідає про життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, упродовж 1937-1957 років. Стрічка, що розкриває вічні теми – любов, жорстокість, дружбу і незламну силу духу, є актуальною для сучасної молоді в умовах воєнного конфлікту на сході України. Такий захід сприяє  вихованню у студентів високих моральних якостей, національно-патріотичних цінностей, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків щодо захисту інтересів країни.

YouTube