МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти-юристи відвідали виробництво

Днями студенти юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука відвідали Рівненський льонокомбінат.

Фактично це було практичне заняття, на якому, доцент Матвійчук О. В. спільно з працівниками підприємства продемонстрували як на практиці реалізуються вимоги національного екологічного законодавства, а також як функціонує нині реальне підприємство.

Студенти юридичного факультету почули змістовну розповідь про особливості діяльності великих виробництв, про економічні та правові аспекти організації промислової діяльності. Крім того, студенти мали можливість оцінити якість продукції підприємства.