МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти-кібернетики гідно пройшли випробування командним програмуванням

 

У Львівському національному університеті імені Івана Франка закінчилася олімпіада  ¼  фіналу світу з  командного програмування.

Команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука змагалася у складі Дмитра Шуста, Андрія Гаврилюк, Олега Воловника та Якова Заречанського. Допомогав студентам тренер команди, доцент кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів Олександр Шпортько.

Впродовж пробного туру учасники тестували комп’ютери, перевіряли доступ до сервера і наявність потрібного середовища для розробки програм.

В ході основного етапу олімпіади був відкритий сервер, який транслював результати. Через те, що учасникам роздали застарілі паролі від облікових записів команд весь західний регіон почав роботу на пів години пізніше.

При розв’язуванні олімпіадного завдання головним для учасників було створити програму, яка мала відповідати вимогам до часу виконання. Так, на тестовому сервері на виконання програми виділялося 100 мілісекунд. Якщо цей час перевищувався, то програма не зараховувалася. Тому від програміста вимагалося розв’язувати задачу не простим перебором даних, а застосовувати оптимальні алгоритми та методи.

У підсумку команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука посіла місце в середині турнірної таблиці та має шанс продовжити участь у олімпіаді.

YouTube