СТУДЕНТИ МЕГУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВЛАСНІ ПРОЕКТИ

У сучаних навчальних закладах доцільно використовувати нетрадиційні форми занять.
Так, у курсі вивчення дисципліни “Педагогіка” (канд.пед.н., доц. Марчук О.О.) було використано методику проектної роботи.

На практичному занятті студенти працювали в групах.
Вони намагалися представити власне бачення проблем, що виникають у роботі з учнівським колективом.
Майбутні вчителі пояснили, які помилки допускають педагоги при проведені уроків, як працювати з “проблемними” підлітками, зробити процес виховання цікавішим.

Віримо, досвід, набутий на занятті, буде використано студентами університету в їх подальшій роботі.