МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти МЕГУ У рамках співпраці з «Window on America» взяли участь у дискусії, присвяченій дню народження популярного американського письменника Стівена Кінга.

У рамках співпраці з «Window on America» (РОУНБ) студенти магістратури та бакалаврату історико-філологічного факультету МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука взяли участь у дискусії, присвяченій дню народження популярного американського письменника Стівена Кінга.

Студенти намагалися з’ясувати,  що переважає у творах автора – геніальність чи потворність. Дискусія розгорнулася довкола роману «Мертва зона» та кількох інтерв’ю  письменника, в яких він критикує президента Сполучених Штатів Дональда Трампа та проводить паралелі між головним героєм роману та особистістю президента. Учасники дискусії погодилися, що геніальність Стівена Кінга полягає в тому, що його читає молодь, і його творчість спонукає багатьох вчити англійську мову.