Студенти МЕГУ знайомилися з майбутньою професією

Де найкраще можна познайомитись з майбутньою професією вихователя закладу дошкільної освіти? Звісно, що саме в закладі дошкільної освіти. Саме таким чином студенти спеціальності 012 “Дошкільна освіта ” Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука знайомились зі своєю майбутньою професією вихователя закладу дошкільної освіти.

Відбулась захопююча, цікава, змістовна зустріч студентів-дошкільників у кают-компаніі “Дошкілля” закладу дошкільної освіти компенсуючого типу (санаторного) N40 м. Рівне на борту судна “Червоні вітрила” із капітаном, директоркою Прокопчук О.Г. та помічником капітана, вихователем-методистом Новосад О.В.

Студенти познайомились із специфікою роботи закладу дошкільної освіти, особливостями роботи вихователя ЗДО, із творчими доробками педагогічного колективу закладу, мвтеріально-технічною базою, навчально-дидактичною базою, особливостями впровадження сучасних освітніх технологій у процес навчання і виховання ЗДО, спортивно-оздоровчими заходами, корекційно-реабілітаційною роботою, посмакували фітопінкою.

Саме безпосередньо на базі закладу дошкільної освіти відбувається поступове формування фахових компетентностей у студентів. Студенти отримали масу приємних вражень від цієї зустрічі!