МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

СТУДЕНТИ ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ КАМПАНІЇ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ

27 вересня з нагоди Всесвітнього дня контрацепції, що відзначається 26 вересня психологом Обласного Центру громадського здоров’я Радченко Тетяною Василівною було проведено просвітницьку лекцію для студентів 1-2-го курсів спеціальності 053 «Психологія» та студентів 1-го курсу спеціальностей «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта».

 

Метою заходу було підвищення когнітивної складності особистості в сфері профілактики небажаної вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Студенти мали нагоду ознайомитись із сучасними методами контрацепції та вражаючою статистикою у розповсюдженні ВІЛ інфекцій та СНІДу. Лектор акцентувала увагу студентів на безпечну поведінку, необхідність звернень до лікаря в разі потреби, а також відвертість та відповідальність у стосунках.

Учасники зустрічі задавали чимало  запитань, які, зокрема, стосувалися міфів про методи контрацепції, джерел отримання достовірної інформації тощо.

У рамках заходу були розповсюджені інформаційні матеріали та засоби контрацепції.