Студенти педагогічного факультету МЕГУ долучилися до освітнього процесу ЗДО 28

У рамках співпраці педагогічного факультету зі стейкхолдерами доцентом кафедри педагогіки Мельничук Л.Б. спільно з адміністрацією ЗДО № 28 та вихователем вищої категорії Маленької Н.В. було ініційовано проведення практичного заняття з дисципліни «Методика ознайомлення дошкільників з соціальним довкіллям» на базі закладу дошкільної освіти.

У процесі опанування дошкільниками знань про професії дорослих студенти мали змогу стати співавторами підготовки та проведення заняття «У світі професій». Зокрема, майбутніми фахівцями дошкільної освіти було розроблено мультимедійний супровід,  підготовлено наочний матеріал для проведення дидактичної гри, загадки для малюків про професії, прислів’я та приказки про важливість праці у житті людини.

Під час заняття студенти взяли участь у грі-драматизації «Професія моєї мами», а також долучилися до бесід з дошкільниками  у процесі закріплення знань дітей про працю дорослих.

Висока професійна майстерність вихователя вищої категорії Маленької Н.В. (випускниці МЕГУ) сприяла усвідомленню студентами доцільності та перспективності вибору своєї майбутньої професії.