МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти педагогічного факультету МЕГУ Вшанували В. Сухомлинського

28 вересня виповнилася 101 річниця з дня народження відомого українського педагога В. Сухомлинського.
З цієї нагоди в університеті було проведено ряд заходів, приурочених цьому великому Учителю. Так, кандидат педагогічних наук, доцент Марчук О.О. провела лекційне заняття для студентів філологічного факультету.

Майбутні вчителі початкових класів та вихователі відвідали виховний захід “Творімо школу Радості разом”.
У п’ятницю до святкувань долучилися студенти факультету здоров’я, фізичної культури і спорту та факультету кібернетики. Разом із студентами-філологами та кандидатом педагогічних наук Шкабаріною М.А. було проаналізовано вплив В. Сухомлинського на педагогічну думку ХХ – ХХІ століття.


Участь у підсумковому заході взяв проректор з наукової роботи професор В. І. Борейко, який наголосив на необхідності впровадження ідей В. Сухомлинського в сучасному освітньому просторі. До обговорення активно долучилися викладачі та студенти університету.

YouTube