МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти педагогічного факультету МЕГУ взяли участь у «Роботі в центрах діяльності» на базі Рівненської гімназії «Гармонія»

Змістовно, динамічно, яскраво та емоційно проходили практичні заняття для студентів педагогічного факультету спеціальності 013 «Початкова освіта» у рамках вивчення дисципліни «Інноваційні моделі навчання та виховання молодших школярів» (доц. Мельничук Л.Б.). Майбутніх фахівців початкової освіти було залучено до роботи у «Центрах діяльності» на базі Рівненської гімназії «Гармонія».

Робота в центрах –  це форма інноваційної діяльності в умовах урочної системи, яка передбачає роботу у малих групах з використанням групових та фронтальних інтерактивних технологій. Студенти, працюючи у центрах української мови, читання, математики, природознавства та творчості, набували умінь інтегрувати інноваційні моделі навчання в освітній процес початкової школи.

Проведення практичних занять у прикладному форматі сприяло формуванню професійних умінь і навичок майбутніх педагогів, розвитку інноваційної компетентності, моделей поведінки, пошуку інтерактивних форм і методів роботи з вихованцями.

YouTube