МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти педагогічного факультету взяли участь у читаннях, присвячених В. Сухомлинському

У четвер 27 вересня у Рівному відбулися педагогічні читання “Педагогіка В.О. Сухомлинського в контексті нової української школи”.


Співорганізаторами були викладачі кафедри педагогіки к.пед.н., доцент Пагута Т. І. та Мельничук Л. Б.
Участь у заході взяли студенти педагогічного факультету Свіщевська О., Дубич Ю, Ісак А., Мисько І., Попович Г., Савчук Н., Харчук К.


У ході читань було обговорено різні питання виховання дитини у творчій спадщині В. Сухомлинського.
– Сьогодні важливо не просто читати твори Великого педагога, потрібно перейнятися його любов’ю до дитини, мати в серці бажання їй допомоги, розкрити її можливості, навчивши її працювати на благо суспільство, – зазначає к.пед.н., доц. Марчук О.О.

В часи реформування системи освіти педагогічні погляди є надзвичайно актуальними. Студенти нашого університету представили свої наукові здобутки на належному рівні, віримо, що заповіти В. О. Сухомлинського слугуватимуть дороговказом у їх роботі із підростаючим поколінням.

YouTube