МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентів педагогічного факультету МЕГУ нагороджено відзнакою від Благодійного фонду «Скарбниця Надії»

В Інституті педагогічної освіти за підтримки адміністрації факультету, а також викладачів кафедр педагогіки, початкової та дошкільної освіти студенти педагогічного факультету денної та заочної форм навчання започаткували нову добру традицію – допомога онкохворим дітям в рамках проведення Благодійних ярмарків «Творчість студентів – заради життя дитини».


Колективом Благодійного фонду «Скарбниця Надії» за активну позицію та допомогу в організації благодійних заходів студентів педагогічного факультету було нагороджено почесною відзнакою фонду – подякою. Голова правління фонду Мар’яна Рева висловила вдячність нашим студентам «за доброчинність та милосердя, значний внесок у благородну справу порятунку дитячих життів, за небайдужість та постійну підтримку проектів благодійного фонду».


У свою чергу педагогічний колектив Інституту педагогічної освіти висловлює щиру вдячність нашим студентам за проявлену ініціативу, адже такі риси, як доброта, співпереживання, емпатія є ключовими у формуванні гуманних якостей сучасного педагога.