МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентів та викладача факультету журналістики відзначили за участь у Всеукраїнському конкурсі

Студентів факультету журналістики В’ячеслава Мельника, Тетяну Мельничук, Дарію Тимощук, Марію Вознюк, Людмилу Крижовець та доцента катедри теорії і методики журналістської творчості МЕГУ Андрія Смуся відзначили подяками та сертифікатами за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських журналістських робіт на тему

«Права людини в медіа: від розуміння до змін», проведеного в 2019-2020 навчальному році Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центром прав людини ZMINA та проєктом «Права людини для України», що реалізується Програмою Розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

      Команда факультету журналістики МЕГУ обрала для своєї творчої роботи тему насильство в сім’ї. Назва «#не_ мовчи»: