Студентка факультету журналістики отримала перемогу на Всеукраїнському конкурсі

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика», дипломом ІІ ступеня нагороджено Бурченю Наталю, студентку IІІ курсу освітньої програми «Журналістика» факультету журналістики ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"
за роботу «Історія становлення та розвитку журналу «Дніпро» (1970–2010)».

Вітаємо переможницю та наукового керівника – професор кафедри соціальних комунікацій Мітчук Ольга Андріївна!