Студентка факультету журналістики представлена у конкурсі «Впливові люди Рівненщини»

Студентку факультету журналістики Марію Ясинчук номінували на конкурс «Впливові люди Рівненщини». Декілька років тому пані Марія заснувала благодійну організацію «Дарунок». Вона почала працювати в Рівному, а згодом організація розрослася та має активні філії у багатьох містах в різних куточках України. Діяльність зачіпає інтереси різних верств населення, оскільки благодійна допомога надходить як у дитячі будинки, так і в геріатричні пансіонати. Активно дпрацюють кілька магазинів, прибуток від діяльності яких повністю перераховується для закупівлі необхідних речей малозабезпеченим верствам населення.

Нагадаємо, що метою конкурсу є поширення інформації про містян, що активно працюють на благо Рівного та й за його межами, мають активну життєву позицію та докладають зусиль для допомоги оточуючим.

Голосування відбувається на сайті міста Рівне 0362.ua. Усі бажаючі можуть зареєструватися та підтримати студентку факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука своїми вподобаннями.