Студентка факультету журналістики розширила благодійну організацію до всеукраїнської

Студентка 4-го курсу факультету журналістики Марія Ясинчук декілька років тому започаткувала у Рівному благодійну організацію «Дарунок». Цьогорія діяльність розширилася на Тернопіль, Київ, Харків, Хмельницький, Новоград-Волинський та Волинь.

За час діяльності «Дарунку» керівниця та волонтери встигли зрозуміли, що є надзвичайно багато людей, яким потрібна допомога та ще більше тих, хто допомагає. До добрих справ долучались не лише рівняни та жителі області, а й люди зі всієї України. У процесі цього з'явилось сім відділень організації. Тож всі бажаючі можуть долучитися до груп благодійної організації у соціальних мережах та допомагати БО "Дарунок"

Нагадаємо, що «Дарунок» працює в шести напрямах. Зокрема, гуманітарна допомога в інтернатні заклади, освіта дітей старшого шкільного віку, фінансування лікування підопічних організації, популяризація усиновлення, робота благодійних магазинів «Дарунок» та допомога людям похилого віку.