Студентка юридичного факультету МЕГУ захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Студентка 3 курсу заочного відділення юридичного факультету МЕГУ ПОПИК Анна Валеріівна 15 жовтня у спеціалізованій вченій раді Науково-дослідного інституту публічного права захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.07 (адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право).

Роботу на тему: «Адміністративно- правові засади реалізації державної політики в системі правосуддя» високо оцінили усі члени вченої ради та одноголосно проголосували за присудження наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Вітаємо нашу студентку з успішним захистом дисертації .