МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентка магістратури історико-філологічного факультету виборола друге місце у конкурсі творчих робіт

У Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнівської та студентської молоді, який відбувся в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 20 лютого по 25 березня 2020 року з метою вшанування пам'яті видатного письменника Миколи Гоголя, брала участь магістерка історико-філологічного факультету Наталя Мельничук.

Студентка отримала диплом другого ступеня за наукову роботу «Архетипні образи у творчості Миколи Гоголя» у номінації «Літературознавство». Сертифікат про участь та підтримку конкурсу вручено науковому керівнику доценту кафедри української мови та літератури Л. Овдійчук.

Режим доступу: http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/novini-universitetu/item/2805-rishennia-zhuri-vseukrainskoho-konkursu-tvorchykh-robit-uchnivskoi-ta-studentskoi-molodi-imeni-mykoly-hoholia