МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентка факультету журналістики перемогла у Національному конкурсі та отримала бурштинову статуетку «Ангел добра»

Студентка першого курсу факультету журналістики Ольга Яренчук стала володаркою бурштинової статуетки «Ангел добра». Прес-секретар громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» пані Ольга перемогла у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019», що й стало приводом для вручення призу.

У зв’язку із карантином переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» цього річ оголошували онлайн і першокурсниця у прямому ефірі дізналася про перше місце у номінації «Благодійність медіа».

У зверненні в соціальній мережі Фейсбук переможниця подякувала організаторам Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019», Національній експертній раді, Наглядовій раді, Медіа раді, Діловій раді, Організаційному комітету та усім причетним до події.

Вітаємо із вагомою відзнакою та бажаємо нових перемог!