Студентки магістратури історико-філологічного факультету МЕГУ взяли участь в інтернет-конференції в Запорізькому державному університеті

Магістрантки 1 курсу Катерина Заболотна та Руслана Грицун взяли активну участь у проведенні інтернет-конференції. Студентки підготували тези, обговорювали в режимі онлайн доповіді учасників (а їх було 50 з різних університетів).

Як зазначають організатори конференції на сайті ЗДУ: «Серед іншого, жваві дискусії викликала доповідь «Література – невичерпне джерело духовності» Катерини Заболотної (м. Рівне), адже серед учасників конференції – майбутні педагоги, які усвідомлюють покладену суспільством на вчителя української літератури місію формування особистості високої читацької й загальної культури.

Твори для дитячої і підліткової аудиторії традиційно користуються увагою учасників нашої конференції, але цьогоріч Руслана Грицун (м. Рівне) на їхньому матеріалі вперше порушила проблему соціальної значущості людей з обмеженими можливостями і виховання толерантності до них («Відображення філософії інклюзії у сучасній прозі для дітей»)».Вітаємо з успішним науковим дебютом наших студенток і бажаємо продовження цікавих досліджень, а науковому керівнику доц. Овдійчук Л. М. – натхнення і терпіння.