МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студентське життя – не лише навчання!

На початку жовтня студенти економічного факультету МЕГУ, під керівництвом куратора Онофрійчука Олега Петровича, організовано відвідали Регіональний ландшафтний парк «Надслучанський». Інша назва Надслучанського парку – «Надслучанська Швейцарія».

Існує легенда, що назва місцевості завдячує жінці. Ніби місцевий князь одружився зі швейцаркою, і коли її батьки приїхали в гості, на березі річки Случ вони вигукнули: «О, ця чудова Швейцарія!». А «Надслучанською» місцевість стала завдяки річці, в долині якої вона розташована.

Заповідна зона парку поєднує в собі 14 природоохоронних об’єктів (6 заказників, 7 пам’яток природи та 1 заповідне урочище).

На території парку також розташована історична пам’ятка – Губківський замок.

Спортивні ігри на свіжому повітрі, відвідування замкової гори, краса поліських краєвидів дали змогу студентам гарно відпочити та набратись сил і наснаги до плідної навчальної роботи.