Студенти факультету європейської освіти склали випускні іспити

Студенти факультету європейської освіти успішно здали державні іспити та захистили дипломні роботи.
Впродовж кількох днів третьокурсники, що навчаються за спеціальностями «Господарювання та менеджмент», «Туризм та готельно-ресторанна справа» і «Комунікація та медіаосвіта» за програмою Університету імені Яноша Кодолані (Угорщина) демонстрували здобуті за час навчання знання.
- Студенти продемонстрували високий професійний рівень та заслуговують на високі оцінки. Бажаємо усім успіхів та покорення кар’єрних вершин, - прокоментували відповіді випускників члени екзаменаційних комісій.
Зауважимо, що усі захисти відбувалися у режимі відеоконференцій у зв’язку із карантином.