Студенти факультету кібернетики МЕГУ зустрілися IT-компанією SoftServe

ідбулася зустріч студентів першого курсу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп'ютерні науки з провідною IT-компанією SoftServe.
IT-компанія презентувала новітні IT-технології,
проводила дискусії з технологій розробки сучасного програмного забезпечення та нагороджувала найактивніших першокурсників брендовою продукцією.