Студенти факультету журналістики активно долучаються до благодійної діяльності

Студентська рада факультету журналістики ініціювали приєднання активу студентів різних курсів до діяльності благодійної організації «Дарунок». Найбільш активними у цій роботі зараз є студенти другого курсу Вікторія Кардаш, Наталія Бурченя, Юлія Савчук та Катерина Гринюк.

До початку карантину була запланована допомога у відкритті магазину, кошти з прибутків якого планувалося спрямувати на допомогу дитячим будинкам та геріатричним пансіонатам. Однак, на разі відкриття довелося відкласти і у майбутніх журналістів з`явилася можливість використати набуті на факультеті знання. Перебуваючи вдома вони працюють над пропагандистськими роликами, в яких закликають оточуючих залишатися в межах своїх домівок та не наражати себе й оточуючих на небезпеку. Також розробляються плани майбутніх кроків у діяльності студентства в благодійних акціях.

Нагадаємо, ща благодійну організацію «Дарунок» відкрила студентка факультету журналістики Марія Ясинчук та за декілька років зуміла зробити її діяльність всеукраїнською.