Студенти факультету журналістики долучилися до Всеукраїнської школи журналістики та медіаграмотності

Студентки  факультету журналістики Олена Макалюк та Ольга Полюхович,  взяли участь у курсі Школа журналістики та медіаграмотності. За слова учасниць заняття проходили цікаво та продуктивно. Проводилося різноманітні тренінги та завдання для закріплення матеріалу. Відбувся розіграш книги "Права очима ТСН". Даний курс є безкоштовним. Відбір проводився по заповнених онлайн-анкетах.
Школа журналістики та медіаграмотності проводить онлайн-заняття на платформі Zoom, у вівторок та четвер. Період навчання жовтень - листопад.
Тренерами онлайн-курсу виступили  випускниця факультету журналістики Марія Ясинчук, Василь Герус, Юлія Ковальчук, Сергій Шкодич, Наталія Демидюк, Ірина Стасюк, Тетяна Гніденко, Настя Каращук, організатор - Молодіжна Рада.
Після завершення курсу учасники отримали сертифікати.