Студенти факультету журналістики опрацьовують дистанційно газету “SVOBODA”, яка видається у США.

Дистанційно працювати цікаво. Студенти відповідальні та свідомі: бережуть себе та своїх рідних, вони навчаються дистанційно та залишаються вдома.

Студенти факультету журналістики виконують індивідуальне завдання із дисципліни "Інформаційні жанри" викладач Мазаний В. С. Вони працюють із газетою "Свобода" , яка видається у США, опрацьовуючи та аналізуючи репортажі Уласа Самчука (крім цієї газети вони не були опубліковані ніде) і підготували їх як наочний роздатковий матеріал для вивчення майбутньої теми "Мистецтво репортажу".