Студенти факультету журналістики освоюють основи медіадизайну

Авторські інформаційні бюлетні зверстали студенти другого та третього курсу, продовжуючи навчання в умовах карантину.

Згідно з навчального плану дисципліни “Газетно-журнальне виробництво”, під керівництвом старшого викладача кафедри ТМЖТ Вишневського М.Я., студенти опанували основні етапи виготовлення дизайну, планування макету, види та типи верстки, роботу з графічними програмами. А також вони розробили та самостійно зверстали макет інформаційного періодичного видання.

Пропонуємо переглянути кращі роботи, виготовлених дистанційно: