Студенти факультету журналістики практично застосовують фахові вміння

Студенти факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука практично втілюють отримані на парах знання. Саме зараз молоді й активні майбутні фахівці долучаються до створення інформаційного контенту у провідних регіональних медіа.

Окрім участі в підготовці випусків новин, молоді медівники працюють над авторськими програмами, удосконалюють навички роботи з відеоконтентом, опановують основи SMM-просування, створюють контент для соціальних мереж та беруть участь в розробці рекламних кампаній.

Особлива увага у практичній підготовці акцентована на взаємодії з аудиторією, а саме проведенні соціологічних опитувань на актуальні теми регіону.