Студенти історико-філологічного факультету МЕГУ на брейн-ринзі «мірялися» ерудицією та творчими здібностями

У рамках листопадових днів на історико-філологічному факультеті 18 листопада 2020 р. відбувався брейн-ринг «Добрий янгол української літератури» до 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка. За традицією захід організовували студенти четвертого курсу, які завершують вивчення курсу «Методика навчання української літератури», та викладач цієї дисципліни доц. Овдійчук Л.М.

Випускники бакалаврату таким чином на практиці засвоюють вміння складати сценарій, формувати різнотипні конкурсні завдання, вести дійство. Цьогоріч у зв’язку з пандемією коронавірусу було відкориговано умови проведення гри, тому брейн-ринг відбувався у змішаній формі: офлай та онлайн. Проте це не завадило духу змагання. Команди 1, 2 та 3 курсу «мірялися» ерудицією, вмінням критично мислити, творчими здібностями. Перемогу виборола команда 3 курсу. Вони виявили відмінні знання біографії та творчості видатного дитячого письменника та підготували найкреативніше домашнє завдання: квест «Місцями пригод тореадорів із Васюківки».

Студенти 1 курсу  приємно здивували, бо вони не тільки були гідними суперниками своїх старших колег по навчанню, а й (не без допомоги куратора ст.в. кафедри української мови та літератури Брилоьвої Л.Є.) підготували змістовний і цікавий мультимедійний журнал до Дня української писемності та мови.