Студенти історико-філологічного факультету – учасники вебінару «Компетентнісно орієнтовані засоби навчання української мови»

21 жовтня 2020 року історико-філологічний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука спільно з відділом навчання української мови та літератури Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України провели вебінар «Компетентнісно орієнтовані засоби навчання української мови».

З вітальним словом виступили Мединська Наталія Миколаївна, проректор з навчально-методичної роботи, доктор філологічних наук, доцент, а також Груба Таміла Леонідівна, декан історико-філологічного факультету, доктор педагогічних наук, доцент.

Попова Людмила Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, старший співробітник Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, ознайомила майбутніх вчителів української мови із функціями сучасних засобів навчання,розкрила  особливості  їх використання   під час проведення  компетентісно  орієнтованого уроку української мови.  Окрему увагу науковиця  приділила застосуванню засобів  в умовах дистанційного навчання. Порушена проблема неабияк зацікавила студентів та викладачів , що зумовило активне обговорення.