Студенти юридичного факультету долучаються до наукової спільноти України

Студентка першого курсу юридичного факультету Міськевич Алла прийняла участь у роботі Міжнародної юридичної конференції у місті Дніпро.

Остання спільно зі своїм викладачем - професором кафедри кримінального права та правосуддя підготувала наукову доповідь, яку висвітлила у рамках проекту: «Міжнародне та національне законодавство: способи удосконалення». Тези доповіді студентки розміщені у збірнику конференції, а останній вручено відповідний сертифікат.

Вітаємо студентку з її першим науковим досягненням