Студенти юридичного факультету МЕГУ ознайомились з роботою Пенітенціарної системи області

В рамках проведення тижня юридичного факультету, студенти 1 курсу юридичного факультету відвідали філію Державної установи «Центр пробаціі» в Рівненській області та Рівненській відділ нагляду, режиму та охорони Західного міжрегіонального управління Державної кримінально-виконавчої служби.

Студенти на практиці ознайомились з роботою відділів пробаціі, роботою установ виконання покарань області та режимами утримання у них осіб.

Також студентам роз’яснено вимоги Правил внутрішнього розпорядку в установах виконання покарань та вимоги Кримінально-виконавчого кодексу щодо утримання осіб, засуджених до позбавлення волі.