Студенти юридичного факультету МЕГУ ознайомились з роботою суддів.

В рамках проведення тижня юридичного факультету викладачами МЕГУ - практикуючими адвокатами ознайомлено студентів 1 та 2 курсу юридичного факультету з роботою судів області.

Студенти 1 курсу відвідали Рівненській районний, Рівненський окружний адміністративний та Рівненський апеляційний суди, де разом із викладачами - практикуючими адвокатами прийняли участь в судових засіданнях.

Студенти 2 курсу прийняли участь у судових засіданнях у Рівненському міському та Господарському судах.